Úvod » Novinky

Novinky

Nové stránky, informace a funkce

Na tomto webu stále pracuji. Postupně doplňuji informace, další stránky nebo upravuji staré texty, aby byly aktuální. O tom co se tu kde šustne informují novinky, které najdete právě tady.

4. 3. 2014
Malá aktualizace webu
Opravil jsem nejviditelnější zastaralé informace. Ještě se tento týden podívám na zbytek a zreviduji vše, abyste tu našli jen aktuální obsah. Také už pracuji na stránce o serverech, která by Vám měla poradit jak vybrat správně virtuální nebo dedikovaný server.


23. 2. 2012
Aktualizace webu
Tak jsem se po letech dostal k obsahu webu a zaktualizoval jsem informace. Spousta stránek už neexistovala, tak jsem na ně zrušil odkazy. Kdybyste narazili na mrtvé linky, napište mi, opravím to.
Chystám se přidat stránky o virtuálních serverech (VPS), kde byste měli najít ucelený přehled nabídky českých společností (ovšem, které stojí za to) :).


3. 7. 2009
Image hosting a jejich přehled
Nově najdete na stránkách i přehled služeb, které poskytují Image hosting, tedy uchovávání obrázků. Dozvíte se kdy a proč Image hosting použít a také přehlednou tabulku co která služba nabízí.


3. 9. 2008
Nová stránka zahraniční webhosting
Připravil jsem stránku o webhostingu v zahraničí, vlastně v USA. Měla by vám pomoci v rozhodování kdy je pro vás zahraniční hosting vhodný a uděláte si přehled o nejzajímavějších webhosterech v Americe.


31. 8. 2008
Nové informace o doménách
Na stránku domény jsem přidal 5 pravidel při registraci domény a tabulku s přehledem jak platit za doménu.


27. 8. 2008
Stránka o freehostingu
Nově tu najdete stránku o webhostingu zdarma (freehostingu) u nás i v zahraničí, který by Vám měl pomoci při jeho výběru.


25. 8. 2008
Katalogy webhostingů
Zatím jsem nezvládl zpracovat vlastní katalog webhostingů a proto jsem udělal přehled webů, kde se takovým srovnáním zabývají. Pokud hledáte vhodný hosting, server nebo freehosting, měly by vám tyto weby pomoci.


22. 8. 2008
Užitečné odkazy na každé stránce
Při psaní webu čerpám i z jiných webů. Některé jsou zajímavé a proto teď najdete na každé stránce odkazy na weby, které souvisí buď s webhostingem nebo doménami. Když narazíte na nějaké tipy, určitě mi napište. Pokud budou zajímavé, rád je přidám.


20. 8. 2008
Slovníček pojmů
Protože ne každému jsou jasné pojmy z oboru webhostingu a domén (i já se setkávám s termíny, které neznám), přidal jsem stránku, kde jsou základní pojmy a fráze. Záměrně jsem seznam slovíček udělal stručný a přidal jsem odkaz na podrobnější verzi na Českém hostingu.


18. 8. 2008
Nový web domena-webhosting.cz
Dnes jsem spustil tyto stránky. Měly by pomoci všem, kteří hledají nový hosting. Najdete tu rady a informace co má webhosting mít, jak vybrat doménu. Plánuji další stránky, které budu přidávat postupně.


Virtuální managed server od 170 Kč/měsíc